I Komunia Święta

Grupowy Reportaż
z Pierwszej Komunii Świętej

W większości parafii reportaż z uroczystości wykonuje fotograf i kamerzysta wybrany przez wszystkich rodziców. Z przyjemnością podejmiemy się takiego zadania. Od wielu lat wykonujemy zdjęcia i filmy na Pierwszych Komuniach Świętych w Bydgoszczy i w okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta dla grup komunijnych:

Korzystając z naszych usług fotograficznych każde dziecko otrzymuje zdjęcia komunijne w formie mini albumu w którym znajdą się trzy fotografie: zdjęcie zbiorowe w formacie 15×21, zdjęcie z momentu przyjęcia Eucharystii w formacie 13×18 oraz zdjęcie portretowe w formacie 13×18. W trakcie uroczystości będą również wykonywane zdjęcia reportażowe. Na zdjęciach będą: wszystkie dzieci czytające, śpiewające i niosące dary oraz dzieci w ławkach. Dodatkowo dla chętnych istnieje możliwość wykonania sesji rodzinnej przed lub po Mszy Świętej. ​​​Wszystkie zdjęcia komunijne będzie można zamawiać elektronicznie poprzez serwis Zalamo lub bezpośrednio w naszym studio. Korzystając z naszych usług wideofilmowania każde dziecko otrzymuje płytę DVD z filmem komunijnym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniamy również film w formacie Full HD do pobrania z naszego serwera.

Przykładowe fotografie komunijne:

Wasza satysfakcja to dla nas podstawa

Jeżeli zainteresowały Państwa świadczone przez nas usługi to zapraszam do nawiązania kontaktu. Przedstawimy szczegóły oferty co zdecydowanie ułatwi podjęcie decyzji. Możemy także dosłać materiały reklamowe lub umówić się na niezobowiązujące spotkanie.